Nasze najlepsze zdjęcia ślubne

Szukacie fotografa, który w ślubnych zdjęciach odda klimat tego wyjątkowego dnia? Wiemy jak sprawić, żeby pozowanie do zdjęć było połączeniem świetnej zabawy i naturalności. Odkryjcie zdjęcia których od dawna szukaliście!

Odkryj w sobie piękno i czerp radość ze swojego ślubu i wesela. Ciesz się oryginalnymi fotografiami zrobionymi w swobodnej atmosferze. Zapraszamy do naszego portfolio – czyli najpiękniejsze zdjęcia ślubne. Tworzymy ponadczasowe zdjęcia, które pozwolą Wam przeżyć ten dzień na nowo. Traktujemy Was po przyjacielsku, dzięki czemu atmosfera podczas fotografowania jest swobodna.


Czym różnimy się od innych fotografów?

Emocje

Nasze zdjęcia są wypełnione emocjami. Jest na nich pełno radości, szalonej zabawy, łez, wzruszeń i miłości wypisanej na waszych twarzach. Dobre zdjęcia ślubne wprowadzają w konkretny nastrój i ożywiają wasze wspomnienia.

Swobodna atmosfera

Jako profesjonalni fotografowie ślubni dbamy o bezpieczeństwo danych. W tej kwestii nie idziemy na kompromisy. Przechowujemy je na trzech niezależnych od siebie dyskach, w tym na jednej chmurze. Masz 100 % pewność, że zdjęcia nie ulegną zniszczeniu lub zagubieniu.

Różnorodność

Dostajecie od nas zdjęcia, które opowiadają historię z różnej perspektywy. Są to portrety, zbliżenia, szerszy plan, zdjęcia grupowe, reporterskie klatki czy w końcu detale. Dzięki temu wasze zdjęcia tworzą wielowątkową i wciągającą historię.

Wsparcie

Organizacja własnego ślubu i wesela to nie lada wyzwanie. Zwłaszcza, że robi się to raz w życiu. Jesteśmy przy Was nie tylko po to, żeby zrobić zdjęcia, ale również stanowimy dla Was ważne wsparcie w tym dniu. Dzielimy się swoim doświadczeniem i chętnie odpowiadamy na pytania związane z organizacją. Rozśmieszamy, doradzamy, a czasem zwyczajnie jesteśmy kimś, kto z wami porozmawia i wysłucha.

Storytelling

Znalezienie najpiękniejszych zdjęć ślubnych to nie proste zadanie . Dużo fotografów posiada kilka świetnych fotografii. Natomiast ich cały reportaż okazuje się nużący i nieciekawy. Budowanie ciekawej narracji poprzez odpowiednie ułożenie zdjęć to coś na co zwracamy dużą uwagę. To dzięki temu niektóre reportaże ogląda się przyjemnie jak dobre kino.

Bezpieczeństwo danych

Jako profesjonaliści wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo danych. U nas nie zdarzy się sytuacja, w której utracimy dane ze zdjęciami. Masz 100 % pewność, że zdjęcia nie ulegną zniszczeniu lub zagubieniu. Nasze dane przechowujemy w trzech różnych i niezależnych od siebie miejscach.

Czemu robimy zdjęcia ślubne?

Jako dzieci, często oglądaliśmy stare zdjęcia. Każda fotografia to historia, na każdej był ktoś o kim można było coś opowiedzieć. Z tym, że stare zdjęcia to zazwyczaj statyczne kadry.

O ile ciekawsza robi się historia na zdjęciach gdzie widać ruch i emocje. I taki cel nam właśnie przyświeca – robić pełne uczuć, ciekawe i oryginalne zdjęcia ślubne. Całe nasze życie to praca z ludźmi i strasznie to lubimy. Jesteśmy strasznie gadatliwi, więc trzeba na nas uważać, żebyśmy nie przegadali całej sesji. Powiemy Ci gdzie warto pojechać, co dobrego ostatnio jedliśmy, co ciekawego wyczytaliśmy i jaki serial na Netflixie polecamy. Dzięki temu atmosfera na sesji jest wyluzowana, a Wy często zapominacie o tym, że mamy aparat.

Zobacz, co  inni sądzą o naszych zdjęciach ślubnych

Jak się z nami pracuje?

Napisz do nas

Podajcie nam termin oraz lokalizacje swojego ślubu i wesela. Wyślemy wszystkie szczegóły naszej oferty.

Spotkanie

Umawiamy się na spotkanie w kawiarni lub online, gdzie mówimy trochę więcej o pracy fotografa ślubnego, a Wy opowiadacie nam o swojej wizji ślubu, wesela czy sesji ślubnej. Zawsze działamy z myślą o Was – dlatego rekomendujemy i doradzamy, nie jesteśmy tylko biernymi wykonawcami

Umowa

Podpisujemy dokument, który zabezpiecza Was i nas. Możemy to zrobić osobiście, choć częściej robimy to online, choćby ze względu na to, że nasze pary są z różnych zakątków Polski.

Zdjęcia

Widzimy się na zdjęciach, ale pamiętajcie, że jesteśmy cały czas w kontakcie. Piszcie do nas, jeśli macie jakieś pytania czy chcecie się czegoś doradzić. Wiemy, że ślub to olbrzymie wyzwanie, więc jesteśmy dla Was, żeby Wam pomóc

Oddanie zdjęć

Zdjęcia dostajecie od nas do 2 miesięcy. Rzadko kończymy naszą znajomość na reportażu i sesji. Nasze pary odzywają się do nas, żeby zrobić sesję ciążową i rodzinną.Dzięki temu wiemy, ze nasza fotografia ślubna Wam się podoba i że wykonaliśmy dobrą robotę wcześniej.


Często pary patrzą na portfolio i na podstawie kilku zdjęć wybierają swojego przyszłego fotografa. Nie popełniajcie takiego błędu. To nie sztuka zrobić parę pięknych zdjęć ślubnych.

Prawdziwą sztuką jest zrobienie całego reportażu, gdzie żadne zdjęcie nie jest przypadkowe, a wszystkie opowiadają ciekawą historię, którą będziecie wspominać w uśmiechem na twarzy i nostalgią latami. Wybierz nas i nie żałuj po fakcie, że można było wybrać lepiej.Ślub i wesele to nie miejsce na kompromisy! Wasze zdjęcia muszą być wyjątkowe!

Stwórzmy razem niezapomniane zdjęcia ślubne !


Sprawdź ofertę

Napisz do nas teraz i dowiedz się czy Twój termin jest jeszcze dostępny

KONTAKT

Współpracujemy z

Zajrzyjcie również na portfolio naszej fotografii rodzinnej