Sesja Ślubna w Lubiążu | Opactwo Cystersów

światło pada na parę młodą w lubiążu

Sesja ślubna w Lubiążu

Wyjątkowa sesja ślubna w Lubiążu w Opactwie Cystersów

Gdzie ta sesja ślubna?  W Lubiążu !

Kiedy Justyna i Bartek mówili nam o swojej wymarzonej sesji ślubnej to wspominali o tym, że chcieliby ją zrobić w jakimś zamku, albo w podobnej lokalizacji. W związku z tym w naszych głowach zrodził się pomysł sesji ślubnej w Lubiążu, a dokładniej w tamtejszym Opactwie Cystersów. Planowaliśmy już od dłuższego czasu zabrać tam którąś z naszych par. Okazało się, że pomysł ten od razu przypadł im do gustu. No to w drogę.

Październikowa sesja ślubna w Lubiążu | Opactwo Cystersów

Pojechaliśmy tam razem z samego rana, ponieważ w październiku dzień jest już dosyć krótki. W końcu chcieliśmy wykonać sesje w naturalnym oświetlaniu.

Tego dnia pogoda nas rozpieszczała. Aura była idealna do sesji w naturze, a okolica była urocza. Kiedy jednak z drogi zobaczyliśmy Klasztor Cystersów, to jak najszybciej chcieliśmy wejść do środka. Robimy kilka zdjęć na zewnątrz i w końcu wchodzimy !

Przeszliśmy kilka sal i nagle naszym oczom ukazała się Sala Książęca. Uwierzcie, robi to niesamowite wrażenie. Wydaje się jakbyśmy byli w bajce.

Jak ten czas szybko leci...

Bez wątpienia jest to jedno z piękniejszych miejsc w Polsce, dlatego chociaż planowaliśmy poświęcić na sesje trochę więcej niż godzinę, w rezultacie wyszedł z tego ponad 3 - godzinny spacer. Z pewnością czas płynie tam szybciej niż gdziekolwiek indziej.

To miejsce polecamy każdemu kto lubi klimat zamków, klasztorów i eleganckich wnętrz.

Podsumowując był to bardzo miło spędzony czas, a efekty sesji ślubnej w Opactwie Cystersów, możecie zobaczyć poniżej. Zapraszamy do oglądania. Z pewnością to miejsce Was zauroczy.

Zapytaj nas o ofertę i termin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *