SESJA ŚLUBNA W KINIE

Każde miasto jest na swój sposób wyjątkowe. Ma swój styl, rytm i sposób życia mieszkańców. Zawsze jak gdzieś podróżujemy staramy się chłonąć miasto właśnie poprzez pryzmat tych powyższych rzeczy. Ale tym razem jesteśmy u siebie w Łodzi.

Podobnie też każde miasto ma coś takiego z czym się kojarzy. Niewątpliwie w Łodzi jest to film i kino. Nie bez kozery Łódź zyskała tytuł „Miasta Filmu UNESCO”. W końcu to tutaj mamy znaną na cały świat szkołę filmową. Gdzie zrobić sesje ślubną w kinie jak nie w Łodzi ? Prawdopodobnie to najlepsze miejsce, a wszystko to udało się dzięki uprzejmości Hotel Stare Kino w Łodzi . Jest to miejsce gdzie bez wątpienia możemy poczuć nie tylko łódzki, ale wręcz „hollyłódzki” klimat.

Na sesje ślubną w kinie pomysł zrodził się wyjątkowo spontanicznie. Z Moniką i Bartkiem umówiliśmy się na zdjęcia w grudniu. W związku z tym, że aura nie sprzyjała na zimową sesje (w końcu śniegu nie ma), pomyśleliśmy o sesji w kinie w stylu filmowym. Od dawna po głowie chodził nam pomysł sesji ślubnej w kinie. Po wejściu do Hotelu Stare Kino wiedzieliśmy, że to był strzał w dziesiątkę. Klimatyczna sala kinowa, korytarze wypełnione filmowymi plakatami, neony czy w końcu pokoje tematyczne.

Każdy pokój to inny film – dosłownie. Przechadzaliśmy się po „ Casablance”, „ Pół żartem, pół serio”, poprzez „Dr No” , żeby finalnie skończyć naszą historię w pokoju z klasycznym kadrem, kiedy to Audrey Hepburn całuje się w deszczu w kultowym filmie „Sniadanie u Tiffani’ego”. W swoich zdjęciach lubimy nawiązywać do tego co nas otacza i powiemy Wam, że w miejscu takim jak to, można by bawić się w takie nawiązywanie bez końca.

Jeśli chcecie poczuć filmowy klimat to koniecznie zobaczcie poniższą sesje. A jak nie jesteście z Łodzi to pamiętajcie, że zawsze możecie tu przyjechać i tu przenocować. Gwarantujemy, że będzie jak w filmie !

Zobacz także inne nasze wpisy:

Planujecie wkrótce ślub i szukacie fotografa ? Wypełnij formularz i dowiedz się więcej