FOTOGRAFIA RODZINNA ŁÓDŹ - POMAGAMY ZACHOWAĆ WASZE WSPOMNIENIA


Cześć z tej strony Dorota i Krzysiek ! Oprócz fotografii ślubnej robimy również sesje rodzinne. W swojej pracy stawiamy na swobodną atmosferę i dobrą zabawę. Tworzymy szalone, kolorowe i pełne pozytywnej energii zdjęcia rodzinne. Dzięki naszemu podejściu do sesji, dzieci chętnie idą na zdjęcia, a Ty w końcu masz chwilę oderwania się od codzienności. Sesja rodzinna to także okazja na umocnienie pozytywnych relacji z Twoimi najbliższymi ! Z nami zdjęcia to radość, przyjemność, emocje, ale przede wszystkim będą to cudowne wspomnienie na całe życie !

O nas
rodzinna sesja zdjęciowa
sesja rodzinna z niemowlakiem
rodzinna sesja zdjęciowa

FOTOGRAFIA RODZINNA DLA TYCH, KTÓRYM ZALEŻY NA CUDOWNYCH WSPOMNIENIACH


Dzieci wyrastają w oka mgnieniu. Wiemy to doskonale jako rodzice małego Stasia. Zatrzymaj ten czas razem z nami ! Nasze zdjęcia rodzinne to najlepsza pamiątka z dzieciństwa dla Was i Waszych pociech. Doradzimy Ci jak się przygotować do sesji, a dzięki pozytywnej energii zdjęcia wyjdą ciekawe i naturalne. Zapomnij o sztywnej atmosferze i sztucznym pozowaniu. Fotografia rodzinna Łódź, Warszawa i Wrocław.

fotografia rodzinna
fotografia rodzinna

CIĄGLE ŻYJESZ W BIEGU I NIE MASZ NA NIC CZASU ?


To powoduje, że nie zdążysz się obejrzeć zanim Twoje dzieci staną się dorosłe. Dlatego właśnie robimy zdjęcia, które mimo upływającego czasu zostaną pamiątką po tych cudownych chwilach. To zbyt cenny czas, by stracić te momenty raz na zawsze.

Czym wyróżniają się nasze sesje rodzinne?

Emocje

Dlaczego nasze fotografie rodzinne są inne ? Na naszych zdjęciach skupiamy się na emocjach. Wyłapujemy Wasze uśmiechy, radość, łzy oraz inne uczucia. Dzięki temu zdjęcia wychodzą dużo ciekawsze, a naładowane emocjami są dla Was świetną pamiątką

Swobodna atmosfera

Atmosfera to podstawa naszej pracy. Wyobraźcie sobie tylko rodzinną sesję zdjęciową gdzie dzieci umierają z nudów i chcą iść do domu, a Wy czujecie się skrępowani pozowaniem. Z nami dzieci traktują sesję jak najlepszą zabawę, a Wy macie chwile spokoju spędzoną w otoczeniu kochającej rodziny.

Różnorodność

Dostajecie zróżnicowane zdjęcia rodzinne, z których każdy będzie zadowolony. Innych zdjęć oczekują dziadkowie, a inne chętnie powiesi nad łóżkiem Wasze dziecko. Rozumiemy to doskonale, dlatego trafia do Was ciekawy i zróżnicowany materiał.

Wsparcie

Jako rodzicie wiemy ile obowiązków macie na głowie. Nie musicie martwić się pomysłem na sesje i jej przygotowaniem. Powiemy Wam o wszystkich niezbędnych rzeczach, które powinniście wiedzieć przed sesją rodzinną oraz pomożemy wybrać ciekawą lokalizację.

Storytelling

Nasza fotografia rodzinna oddaje klimat Waszego ogniska domowego. Zdjęcia pokazują subtelne detale, które będziecie pamiętać przez całe życie. Przedstawiają okolice, oraz wywołują pozytywne emocje. To zgrabnie i ciekawie opowiedziana historia, a nie zbiór pojedynczych nudnych zdjęć.

Bezpieczeństwo danych

Sesja rodzinna to, co prawda nie reportaż ślubny, którego powtórzyć nie można, ale również dbamy tutaj o najwyższe standardy bezpieczeństwa. Przechowujemy Wasze zdjęcia w 3 różnych miejscach dzięki czemu macie pewność, że Wasze zdjęcia nie ulegną zgubieniu, ani zniszczeniu

Czemu robimy sesje rodzinne ?

fotografia rodzinna

Uwielbiamy patrzeć na szczęśliwe rodziny. Sesje zdjęciowa z nami to bardziej spacer z aparatem i duża dawka dobrej zabawy. Lubimy kontakt z ludźmi, dzięki czemu atmosfera na zdjęciach jest luźna i po prostu dobrze się na niej bawicie. Nasze fotografie rodzinne nie są sztywne i nudne, ale pełne emocji i radości.

rodzinna sesja zdjęciowa
sesja zdjęciowa rodzinna
fotografia rodzinna

Zobacz, co  inni sądzą o naszych zdjęciach rodzinnych

Jak się z nami pracuje?

Napisz do nas lub zadzwoń

Napisz do nas lub zadzwoń. Powiedz jakie zdjęcia chcesz zrobić oraz kiedy. Dostaniesz od nas pełną ofertę i wszystkie szczegóły współpracy z nami.

Umowa

Podpisujemy dokument, który jest zabezpieczeniem dla Was i dla nas. Najczęściej robimy to już na zdjęciach. Wyjątkiem są chrzty i komunie gdzie podpisujemy z Wami umowę wcześniej tak, żebyście mieli zarezerwowany termin. Taką umowę najczęściej podpisujemy online.

Zdjęcia

Widzimy się na zdjęciach, ale pamiętajcie, że jesteśmy cały czas w kontakcie. Piszcie do nas, jeśli macie jakieś pytania. Umówiliśmy się na sesję rodzinną, ale tego dnia jest brzydka pogoda lub rozchorowało Wam się dziecko? Żaden problem, wspólnie ustalimy inny termin.

Oddanie zdjęć

W umówionym terminie oddajemy Wam galerię, a Wam pozostaje już tylko cieszyć się uwiecznionymi chwilami na naszych zdjęciach rodzinnych.


fotografia rodzinna
sesja rodzinna

Czas zmienić zwykłe zdjęcia z telefonu na profesjonalne zdjęcia rodzinne. Spraw sobie chwile radości i pamiątkę na całe życie.  Napisz do nas już dzisiaj.


Wykonamy dla Was:Chcesz móc bez ograniczeń wracać do cudownych chwil z najbliższymi ? Dzięki sesji rodzinnej będzie to możliwe kiedy tylko będziecie mieli na to ochotę. Nie wahaj się. Napisz już dziś

Stwórzmy wspólnie niezapomniane zdjęcia rodzinne!


Sprawdź ofertę

Napisz do nas teraz i dowiedz się więcej !

KONTAKT

Współpracujemy z