FOTOGRAFIA CIĄŻOWA ŁÓDŹ - ZACHOWUJEMY WASZE NAJPIĘKNIEJSZE CHWILE


Kobiecość, delikatność, piękno i miłość – to coś, co najczęściej widać na fotografiach ciążowych.

Przyszłe mamy, które w swoim ciele noszą maleństwo emanują pięknem i kobiecością. To jest wyjątkowy czas, kiedy można poczuć kobiecość i nierozerwalną więź z maleństwem. Bo choć okres ciąży trwa zaledwie 9 miesięcy, to wspomina się go do końca życia.

Jako fotografowie pomożemy Ci stworzyć wyjątkową pamiątkę z sesji brzuszkowej.  Fotografię ciążową wykonujemy w Łodzi, Warszawie i okolicach.

Napisz do nas i dowiedz się więcej
sesja ciążowa łódź cena
zdjęcia ciążowe łódź
sukienka ciążowa do sesji
sesja ciążowa ogród botaniczny

SESJA CIĄŻOWA ŁÓDŹ - DLACZEGO WARTO ZROBIĆ SESJĘ CIĄZOWĄ?


Dziewięć miesięcy noszenia maluszka w sobie minie dużo szybciej niż Wam się wydaje. Zdjęcia ciążowe będą świetną pamiątką po tym krótkim, ale jakże intensywnym i ważnym czasie. Dzięki sesji ciążowej będziesz mogła w każdej chwili przypomnieć sobie to niesamowite uczucie, jakie jest podczas noszenia dziecka w sobie.

Zdjęcia z sesji brzuszkowej to także wspaniała okazja do tego, żeby oprawić je w ramkę i powiesić na ścianie, czy postawić na kominku.

zdjecia ciazowe pomysly
sesje ciążowe łódź
sesja ciążowa studio

KIEDY NAJLEPIEJ ZROBIĆ SESJĘ CIĄŻOWĄ?


Najlepiej zrobić sesję ciążową pomiędzy szóstym a ósmym miesiącem ciąży, w zależności od tego jak się czujesz i jak krągły i widoczny jest twój brzuszek. Oczywiście każda kobieta najlepiej wie, kiedy czuje się odpowiednio i kiedy ma ochotę na zdjęcia ciążowe. Z doświadczenia jednak wiemy (tak! Jesteśmy rodzicami uroczego Stasia!), że nie warto czekać na sesję ciążową do ostatniej chwili. Często jest tak, że Wasz maluszek będzie miał ochotę przyjść na świat chwilkę wcześniej. Poza tym na samym końcu ciąży, będziecie już bardziej skupione na porodzie niż na robieniu zdjęć ciążowych.

Podsumowując, najlepszy okres na wykonanie sesji ciążowej jest pomiędzy 6. a 8. miesiącem ciąży.

sesja ciążowa łódź
kiedy zrobić sesję ciążową

SESJA BRZUSZKOWA ŁÓDŹ - W JAKIM STYLU SĄ NASZE SESJĘ CIĄŻOWE?


Nasze zdjęcia z sesji brzuszkowej są przede wszystkim autentyczne i naturalne. Stronimy od sztucznego pozowania czy sztywnej atmosfery rodem z sesji ciążowych w studio. Nasze sesje ciążowe są w stylu lifestylowym. Dbamy o to, żebyś czuła się dobrze podczas zdjęć i wspominała sesję jako przyjemne i miłe doświadczenie. Również Twój parter będzie czuł się u nas na sesji jak podczas spaceru ze znajomymi. Nasz styl robienia sesji ciążowej powoduje, że nawet osoby, które stronią od zdjęć, zapominają o tym, że pozują przed aparatem.

zdjęcia ciążowe w domu
sesja brzuszkowa w domu

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SESJI BRZUSZKOWEJ?


Jako że zajmujemy się fotografią ciążową od kilku dobrych lat, zawsze staramy się doradzić naszym przyszłym mamom, jak mają przygotować się do sesji ciążowej. W poniższych akapitach znajdziecie odpowiedź na najczęstsze pytania dotyczące sesji brzuszkowej. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej, napiszcie do nas lub zostawcie komentarz poniżej

pomysły na sesję ciążową

KIEDY ZROBIĆ SESJĘ CIĄŻOWĄ?

Wybierz termin dogodny dla Was. Najlepiej sesję ciążowe jak i wszystkie inne zdjęcia robić w tzw. złotej godzinie. Nie każdy lubi wstawać wcześnie rano, więc najczęściej umawiamy się na godziny popołudniowe. Jeśli jednak jesteś rannym ptaszkiem, to my jak zawsze jesteśmy chętni na wschód słońca. Planując idealną porę dla siebie na sesję brzuszkową, zdaj się na swój organizm i umów się wtedy, kiedy czujesz się najlepiej i najatrakcyjniej.

sesja ciążowa w którym miesiącu

SUKIENKA DO SESJI CIĄŻOWEJ, A MOŻE COŚ INNEGO? JAK UBRAĆ SIĘ NA SESJĘ BRZUSZKOWĄ?

Jak ubrać się na sesję ciążową? To pytanie pada praktycznie za każdym razem, kiedy umawiamy się na zdjęcia przyszłej mamy. Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi. To nie tak, że koniecznie musisz mieć na sobie suknie do sesji ciążowych czy zrobić sesję ciążową w bieliźnie.

Dobierz swój ubiór tak, abyś po pierwsze czuła się w nim dobrze i swobodnie, a po drugie, żeby pasował do koncepcji zaplanowanej sesji brzuszkowej. Ważne, żeby styl ubioru był spójny i dopasowany do partnera. A właściwe to partner powinien dopasować się do Ciebie, bo to w końcu ty i twój brzuszek będzie najważniejszy podczas zdjęć ciążowych.

Warto też pamiętać o tym, żeby na sesję ciążową przygotować kilka różnych wariantów ubrań.

Gdzie kupić odzież ciążową? Poniżej kilka przykładowych miejsc:

https://misimi/pl/odziez-ciazowa-lodz/
https://milkandlove.pl/sukienki-ciazowe/

sesja brzuszkowa w plenerze

WEŹ COŚ DO JEDZIENIA

Głód jest odwiecznym wrogiem sesji ciążowej, czy jakiejkolwiek sesji zdjęciowej. Kiedy jesteś głodna (szczególnie będąc w ciąży!) przestajesz myśleć o zdjęciach i zastanawiasz się, kiedy wreszcie będziesz mogła coś zjeść. Dlatego też pamiętaj o tym, żeby zawsze wziąć ze sobą swoją ulubioną, ciążową przekąskę. Nie zapomnij też wziąć ze sobą butelkę wody, czy coś innego do picia.

sesja brzuszkowa
zdjęcia ciążowe łódź

GDZIE ZROBIĆ SESJĘ CIĄŻOWĄ?


Tak jak pisaliśmy wcześniej, nasze sesję ciążowe robimy w sposób autentyczny w luźnej i swobodniej atmosferze. Dlatego też raczej nie uświadczysz u nas raczej sztywnych i sztucznych sesji ciążowych w studio. Nasze zdjęcia ciążowe mają charakter lifestylowy, więc stawiamy na dużo bardziej naturalne i bliższe Wam miejsca. Sesję ciążowe wykonujemy najczęściej w Łodzi i Warszawie.

 • SESJA CIĄŻOWA W PLENERZE
  Tutaj pomysłów na sesje ciążową jest naprawdę dużo. Można zrobić sesję w miejskim stylu, lub zupełnie odwrotnie w naturze (np.na polu lawendy,w lesie, nad jeziorem, na łące itp.)
 • SESJA CIĄŻOWA W DOMU
  W swoim domu czujecie się swobodnie i zdjęcia z tego miejsca będą najbardziej naturalne. W tle będzie Wasz pokój, ściana ze zdjęciami czy wasze łóżko. Dlatego bardzo chętnie wykonujemy zdjęcia właśnie u was w domu. Sesja ciążowa w domu gwarantuje luźną atmosferę i autentyczne, pozbawione sztuczności zdjęcia. Bardzo często też łączymy sesję w dmomu z plenerem.
 • SESJA CIĄŻOWA W APARTAMENCIE/ LOFTACH
  Taka sesja brzuszkowa będzie świetną alternatywą dla nieco sztywnej i sztucznej (naszym zdaniem)  sesji ciążowej w studio.  Zależy nam na lifestylowym i autentycznym charakterze zdjęć. Lofty i apartamenty można często wynająć na sesję zdjęciową w niewielkich cenach, a ich aranżacja i design pozwoli zrobić nam zdjęcia w wyjątkowych okolicznościach.

Oprócz Łodzi chętnie też wykonujemy sesję ciążową w całym województwie łódzkim, Warszawie, Wrocławiu oraz Kaliszu.

sesje ciążowe niedaleko łodzi

FOTOGRAFIA CIĄŻOWA ŁÓDŹ - 5 NAJCIEKAWSZYCH MIEJSC W ŁODZI NA ZDJĘCIA CIĄŻOWA


Tak jak pisaliśmy wcześniej, nasze sesję ciążowe robimy w sposób autentyczny w luźnej i swobodniej atmosferze. Dlatego też raczej nie uświadczysz u nas raczej sztywnych i sztucznych sesji ciążowych w studio. Nasze zdjęcia ciążowe mają charakter lifestylowy, więc stawiamy na dużo bardziej naturalne i bliższe Wam miejsca. Sesję ciążowe wykonujemy najczęściej w Łodzi i Warszawie.

Poniżej zostawiamy dla Was kilka miejsc gdzie robimy zarówno zdjęcia ślubne jak i ciążowe

 • UROCZYSKO LUBLINEK
 • LAS ŁAGIEWNICKI I PARK KRAJOBRAZOWY WZNIESIEŃ ŁÓDZKICH
 • ŁÓDZKI OGRÓD BOTANICZNY
 • LOFTOWE WNĘTRZA
 • MŁYNEK TUSZYN
 • MIASTO

Oprócz Łodzi chętnie też wybieramy się na sesję ciążową w całym województwie łódzkim, do Warszawy, Wrocławia oraz Kalisza.

sesje brzuszkowe cena

SESJA CIĄŻOWA CENA - ILE KOSZTUJE SESJA BRZUSZKOWA?


20 oryginalnych, w pełni obrobionych zdjęć
1 lokalizacja
dojazd do 40km od Łodzi
czas trwania -1h

cena – 400 zł

40 oryginalnych, w pełni obrobionych zdjęć
2 lokalizacje w odległości nie większej niż 10 km
dojazd do 40km od Łodzi

czas trwania -2-3h

cena – 600 zł

Jeśli chcesz komuś zrobić prezent możesz również zakupić sesję ciążową pod postacią vouchera na sesję zdjęciową. Zobacz również nasze zdjęcia rodzinne

Jak się z nami pracuje?

Napisz do nas lub zadzwoń

Zadzwoń 500867571 lub napisz do nas. Ustalimy wspólnie datę oraz inne szczegóły.

Spotykamy się na sesji ciążowej

Widzimy się już na zdjęciach. Nasza fotografia ciążowa to swobodna i luźna atmosfera, więc nie musisz stresować się w dniu zdjęć.

Oddanie zdjęć

W umówionym terminie dostajecie galerie ze swoimi zdjęciami. Fotografie ciążowe zostają z Wami do końca życia jako najwspanialsza pamiątka z tego cudownego okresu

Wracaj do cudownego okresu ciąży kiedy tylko masz na to ochotę. Napisz do nas i umów się na wyjątkową i nietuzinkową sesję ciążową!

Fotografia ciążowa Łódź / Warszawa


Sprawdź ofertę

Napisz do nas teraz i dowiedz się więcej !

KONTAKT

Współpracujemy z