Cześć

Cześć,

Zajmujemy się fotografią i specjalizujmy się przede wszystkim w tej ślubnej.

Największą inspiracją dla nas jest poznawanie nowych osób. Uwielbiamy tworzyć z tego fotograficzne historie !

Jak wygląda nasze życie ?
Zdjęcia, rodzina, podróże, kawa,  muzyka, góry, filmy, podróże, kawa, zdjęcia, joga, kawa, pieczenie chleba, rodzina,sport, podróże i zdjęcia i wiele, wiele innych rzeczy dookoła.
Te wszystkie rzeczy codziennie nam towarzyszą i mieszają się ze sobą w różnych konfiguracjach niczym meble w  domu. Nie potrafimy ustać w miejscu, a oprócz ciągle mówimy i mówimy.
😊 I wiecie co ? Uwielbiamy to !

Chcielibyśmy powłóczyć się po Manhatannie w Nowym Jorku i poczuć się jak w filmach Woody’ego Allena. Z drugiej strony marzy nam sie odwiedzić dżungle i dzikie wioski Ameryki Południowej czy Papui Nowej Gwinei. Mieszkamy w Łodzi, ale fotografię ślubną wykonujemy na terenie całej Polski jak i również poza jej granicami.

Tworzymy szalone, pełne emocji i radości kadry, które dopiero wtedy przekładamy na zdjęcia.

Szukasz fotografa, który pokaże Ci jak pozować, zrobi kilka ujęć i puści Cię wolno do domu? Szukaj dalej. Tutaj go nie znajdziesz 😊 Ponieważ my staramy się namówić Was na małą przygodę. Sesja z okazji zaręczyn czy ślubna to wg nas bardziej wspólny spacer z aparatem, podczas którego wyłapujemy Wasze emocje, uśmiechy, gesty.

Oczywiście w dniu ślubu jesteśmy uczestnikami tego wielkiego wydarzania, staramy się być niewidoczni, ale jeśli trzeba przyszyć guzik czy zawiązać gorset to wiedz, że możesz na nas liczyć 😊

Jeśli podobają Ci się nasze zdjęcia i chcesz, żebyśmy to my towarzyszyli Ci w tym dniu będzie nam bardzo miło. Napisz do nas i umówmy się na spotkanie 😊