Cześć!


Tu Dorota i Krzysiek. Mieszkamy w Łodzi, jeździmy po całej Polsce. Jesteśmy fotografami ślubnymi, małżonkami, przyjaciółmi i rodzicami. Uwielbiamy podróżować z naszym synkiem po całym świecie. Odkrywać nowe, nieznane miejsca niezależnie, czy są blisko czy daleko od domu. Lubimy dobre jedzenie, ale ponad wszystko kochamy kawę, w każdej postaci. Jesteśmy otwarci i chętnie poznajemy nowych ludzi. Nie lubimy rutyny i nudy.

a o to 30 faktów o nas:

Dorota


1. Piecze przepyszne chleby. Na starość chciałaby otworzyć własną rzemieślniczą piekarnie.2. Lubi design, wszystko co dziwne, inne, piękne, nietypowe. Ma do tego wyjątkowe oko. Przynajmniej raz w miesiącu wypatrzy coś i przynosi do domu. Znajduje niesamowite rzeczy w second handach.3. Ma dar do przewidywania trendów. Zawsze ubierze się w coś co będzie modne za pół roku.4. Robi przemeblowanie mieszkania kilka razy do roku.Każdy wie, że następnym razem nasze mieszkanie będzie wyglądało inaczej.5. Zmiana i brak powtarzalności jest stabilizacją w jej życiu.6. Ma umiejętność multi-koncentracji – ogląda serial, sprzątając, gotując obiad i czytając książkę. Oczywiście robi to wszystko prowadząc w międzyczasie samochód.7. Zmienia swoje położenie z minuty na minutę. Nie potrafi usiedzieć w miejscu.8. Pracując godzinę na komputerze spokojnie robi dystans 1 kilometra przechodząc z pokoju do pokoju.9. Robi Tiramisu, po którym Włosi łapią się za głowy i krzyczą „mamma mia”.10. Idealnie odnajduje się w chaosie.11. Tam gdzie jest gwarno, tłoczno, głośno okazuje się ostoją spokoju.12. Ma genialne pomysły, na których brakuje czasu na realizacje.13. Poważnie myśli o założeniu firmy, która zajmuje się wymyślaniem pomysłów na biznes.14. Potrafi zrobić coś z niczego. Genialny obiad w 8 minut? To codzienność.15. Nie lubi nudy w kuchni. Rzadko kiedy robi 2 razy taki sam obiad.16. Szalona mama – w minutę wymyśli świetną zabawę. Tańczy z synem do wywrotowej muzyki, uczy go samodzielności i przytulając go do siebie tłumaczy świat.

Krzysiek


17. Człowiek improwizacja, często specjalnie nie planuje, po to żeby wpaść na genialny pomysł na miejscu pod wpływem otaczających go ludzi i atmosfery.18. Kocha spontaniczność, czasem wymyśla pomysł na wakacje 3 dni przed ich startem.19. Nigdy nie wie co będzie robił jutro. No chyba, ze idzie na zdjęcia.20. Perfekcjonista. Wszystko co robi, robi do końca i chce to zrobić najlepiej jak potrafi, przez co niektóre rzeczy zajmują mu kilka lat.21. Obserwator, czasem siada w kawiarni i potrafi godzinami obserwować jak toczy się miejskie życie.22. Meloman – hybryda, słucha punk-rocka przeplatając to raz jazzem, raz soulem, po to by za chwile włączyć amerykański rap, po którym poleci sentymentalny kawałek The Beatles. Muzyka nie ma dla niego ograniczeń.23. Włóczy się po lasach, łąkach i innych dziwnych miejscach. To dlatego łapie kilka kleszczy na rok.24. Czasem wychodzi z domu po to, żeby pójść na 20 kilometrowy spacer. Zapalony sportowiec – amator (rowerzysta i biegacz) z trochę wywrotową motywacją.25. Ćwiczy, żeby móc jeść więcej ciastek. Im bardziej się zmęczy tym jest bardziej wypoczęty i pełen energii. Lubi miejsca poza szlakiem26. Ciągnie go tam, gdzie nikt nie chodzi. Podoba mu się to co inni uważają za brzydkie i pozbawione sensu.27. Wiejski  mieszczuch  – najchętniej zamieszkałby w domku na wsi przy lesie. Pod warunkiem, że byłoby to w centrum dużego miasta – najchętniej Nowego Jorku.28. Marzy o Mitsubishi L300, którym najchętniej przemierzyłby cały świat.29. Tata Stacha.30. W dzień wulkan energii, który potrafi zmęczyć nawet naszego urwisa, zaś w nocy posiada niezwykłą umiejętność spania jak suseł. Nic go nie obudzi.

Sprawdź ofertę

Napisz do nas teraz i dowiedz się czy Twój termin jest jeszcze dostępny

KONTAKT
Współpracujemy z