Sesje plenerowe

SESJA PLENEROWA – Sesja ślubna Łódź

Sesja plenerowa to dla nas w pewien sposób kontynuacja Waszego ślubu/ wesela. Panna młoda ubiera się w przepiękną suknie ślubną, a Pan Młody zakłada swój najlepszy garnitur. Udajemy się w cudowne i magiczne miejsca. W przeciwieństwie do reportażu,  tutaj pozwalamy sobie trochę na kreację, ale i tak główną rolę grają Wasze uczucia względem siebie.  Przede wszystkim staramy się tak budować atmosferę na sesji plenerowej, żeby Wasze emocje były naturalne i autentyczne. Zapraszamy do obejrzenia naszych sesji.

Sesja plenerowa w górach czy sesja plenerowa nad morzem?

To zależy od tego, co Wam w duszy gra. Sesję plenerową możemy wykonać tak naprawdę wszędzie. Lubimy jak zabieracie nas w miejsca nieznane i nieodkryte, ale jeśli nie macie pomysłu na sesje plenerową to chętnie też pomożemy Wam w wyborze idealnego miejsca. Możemy zrobić sesję plenerową w górach, a równie dobrze sesję plenerową nad morzem. Dobrym pomysłem też jest plener w jakimś nietypowym miejscu (np. sesja ślubna w kinie)Lubimy podróżować, wiec bardzo chętnie wybierzemy się z Wami na plener gdzieś dalej w Polskę lub zagranicę. Idealna pora na zdjęcia to wschód lub zachód słońca, więc jeśli będziecie chcieli wyrwać nas z łóżka wcześnie rano, to nie mamy nic przeciwko.

Nasz styl pracy przy sesjach plenerowych polega na tym, że staramy się z Was wydobyć mnóstwo emocji, a następnie uwiecznić je w wyjątkowy sposób na zdjęciach. Budujemy atmosferę, które powoduje, że emocje są autentyczne.

Obawiacie się, że nie potraficie pozować? Współpraca ze nami to zmieni, ponieważ staramy się Was do tego przygotować w sposób naturalny. Unikamy wyszukiwania sztucznie wyglądających póz i sytuacji, że musicie ustawić się w taki, czy inny sposób. Dostajecie od nas wskazówki jak pozować przed aparatem, ale stawiam przede wszystkim na autentyczność, bo wtedy wychodzi się najkorzystniej.

Zapytaj nas o termin i ofertę