Sesje narzeczeńskie

SESJA NARZECZEŃSKA Łódź – Czy warto?

Sesja narzeczeńska to okazja, żebyśmy mogli się poznać. Zarówno osobiście, co spowoduje, że lepiej będziecie czuć się z nami, ale ważne jest też to na polu fotograficznym. Poznacie nasz warsztat, będziecie wiedzieli jak się z nami pracuje, ale najważniejsze myślę jest to, że poznacie samych siebie jak zachowujecie się przed obiektywem. Oprócz tego  jest to dla Was niesamowita pamiątka tego jak wyglądała Wasza miłość przed ślubem.

Fotografie z sesji narzeczeńskiej możecie wykorzystać na swoim weselu tworząc ściankę ze zdjęciami. Jest to kolejna atrakcja jaką możecie zapewnić dla gości swojego wesela.

Ze względu na to, że często nas pytacie jak przygotować się do sesji narzeczeńskiej, przygotowaliśmy dla Was krótki poradnik. Z pewnością będzie Wam łatwiej jak go przeczytacie, a na sesji narzeczeńskiej skupicie się już tylko na tym co najważniejsze. Na dobrej zabawie !

Dla nas bardzo ważne jest to, żebyśmy poznali się przed ślubem, dlatego też sesja narzeczeńska jest u nas zawsze jest w cenie reportażu.

Zapytaj nas o termin i ofertę