Reportaż ślubny

REPORTAŻ ŚLUBNY – Ślub w kościele czy Ślub w plenerze Łódź ?

Zdjęcia dokumentujące Wasz ślub i wesele to najważniejsza część naszej pracy. Jest to ten element, którego nigdy nie da się powtórzyć. Dlatego właśnie kluczowe jest to, żeby ktoś kto się tego podejmuje był do tego w stu procentach przygotowany. Trafiając do nas możecie być tego pewni. Robiliśmy już śluby na kilkudziesięciu weselach w Łodzi jak  również w całej Polsce. Nie ważne czy to ślub w plenerze  czy reportaż ślubny w kościele zawsze jesteśmy gotowi do działania.

Styl pracy – Reportaż ślubny Łódź

Jako fotografowie  na Waszym ślubie mamy kilka zasad, które wyznajemy. Po pierwsze: staram się nie ingerować w to co się dzieje. Jesteśmy reportażystami i chcemy Wam przedstawić ten dzień na swoich fotografiach tak jak on faktycznie wyglądał. Nie oddajemy kilku podobnych zdjęć do siebie. Układamy wszystko w spójną historię, którą będziecie oglądać bez znużenia. Wykonujemy także zdjęcia grupowe z najbliższymi. Są one u nas tylko niewielkim dodatkiem do całego reportażu ślubnego, ale za kilka, kilkanaście lat będą miały dla Was niezwykłą wartość sentymentalną. Po drugie staramy się być niewidoczni, ale na pewno nie będziemy nieobecni. Decydując się na fotografa musisz wiedzieć, że jesteśmy częścią tego dnia. Jeśli będziesz potrzebować się doradzić, zapytać o coś, zawiązać gorset, przyszyć guzik, czy po prostu porozmawiać to jesteśmy właśnie tymi osobami do których możesz się zwrócić. Na Wasze wesele ubieramy się schludnie, tak, żeby wpasować się w klimat Waszego ślubu i wesela. Działamy zazwyczaj na terenie Łodzi i Warszawy, ale kto nas zna ten wie, że żadna podróż nie jest nam straszna, więc jesteśmy dostępni dla Was na całym świecie.

zdjęcie ślubne z reportażu państwo młodzi ze znajomymi
taniec pana młodego na ślubie
taniec pani młodej reportaż ze ślubu

Twój fotograf na Ślub - All My Loving

Jeśli szukasz właśnie kogoś, kto podchodzi do ślubu w sposób reporterski, nie reżyseruje przebiegu wydarzeń i nie zwraca na siebie zbyt wiele uwagi to myślimy, że dobrze trafiłeś. Swoją przygodę z fotografią zaczynaliśmy wykonując zdjęcia streetowe, więc reportaż mamy we krwi. Napisz do nas a my postaramy się, żeby Twój reportaż ślubny był wyjątkowy.

Zapytaj nas o termin i ofertę