ŚLUB I WESELE W PRZASNYSZU | GOŚCINIEC IWA PRZASNYSZ

Kiedy dowiedzieliśmy się od Oli i Wojtka, że organizują swój ślub i wesele w  Gościńcu Iwa w Przasnyszu wiedzieliśmy, że chcemy być tam z nimi. To dla nas doskonała okazja, żeby odwiedzić tereny, które znamy z dzieciństwa. Tak się złożyło, że tereny Kurpi dla obydwu z nas wiążą się z wypadami na wieś w dzieciństwie. Już wtedy myśleliśmy o tym, że może uda się nam wyciągnąć ich na krótki plener do okolicznych lasów, które sami przemierzaliśmy niegdyś jako dzieci. Plener się udał, ale opowieść o dzikich, kurpiowskich lasach, zostawiamy dla Was na inną okazję.

wesele w przasnyszu

Gościniec Iwa – idealne miejsce na wesele w Przasnyszu

Gościniec Iwa zrobił na nas bardzo dobre wrażenie. Jadąc na drugi koniec Polski kompletnie nie wiedzieliśmy jak będzie wyglądać ta sala. To idealne miejsce na organizacje wesela w eleganckim stylu. Bardzo przypominała nam bardzo znany w naszych okolicach Czarny Staw.

Ślub był pełen emocji i wzruszeń, co możecie zobaczyć poniżej, a kiedy zaczęło się wesele to zaczęła się prawdziwa zabawa. Gościniec Iwa to doskonałe miejsce na organizacje Waszego ślubu. Atmosfera na sali była bardzo przyjemna, a jedzenie wyglądało i smakowało świetnie. Goście nie oszczędzali się przy zabawie, dzięki czemu udało nam się złapać bardzo dużo typowo reporterskich klatek.

Jeśli jesteście ciekawi jak wygląda wesele w Przasnyszu w naszym wykonaniu to zapraszamy do oglądania .

Sala: Gościniec Iwa – Przasnysz

Zobacz także inne nasz wpisy na blogu:

Spodobał Ci się nasze zdjęcia ślubne z Gościńca Iwa ? A może samemu organizujesz tam ślub ? Napisz do nas i zapytaj się o ofertę